La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1618 Culés

0

Ale teraz tragedia. Williams nas i Bayern oblał cieplym moczem, Luis Diaz raczej nieosiagalny po tragicznej smierci Joty + Bayern tez go chcial. Tyle sie gadalo na jakiej pozycji zagra Rapha, no to powiem wam, ze chyba na LS

2

@Goralkov jest jeszcze Rashford. Wobec Fatiego będzie wzmocnieniem.

0

@Aragorn33 za rashforda na razie man utd chce kasiore, a dla nas wypozyczenie tak niepewnego eskperymentu byloby dobre. Oznacza to, ze znowu bedzie podpisywanie takich rashfordow czy kogokolwiek na koniec okienka, kiedy kluby beda pekac i sie zgadzac na inne formy transakcji. W skrocie cyrk sie szykuje

0

@Goralkov Rashford był dopiero na wypożyczeniu i znowu chce odejść. On dla ManU jest takim problemem jak dla nas niegrający piłkarze ze zbyt wysokimi pensjami - a jak nie ogarną to będzie dalej Raphinha + może wzmocnią boki obrony bo z tym mieliśmy problemy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?