La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1605 Culés

1

Chłopak chciał gwarancji rejestracji wiedząc co było z Olmo. Nie byli w stanie tego zrobić,bo w tym klubie nie ma żadnego planu wszystko robione z dnia na dzień. Nico przemyślał i został w Bilbao a z czasem przyjdzie klub typu Arsenal i go wykupi bez problemu i bez problemu zarejestruje. A Deco dalej będzie opowiadał bajeczki o transferach bo co jak co ale bajere to mają dobrą Deco i Laporta

0

@KibicBarcy84 ta, mial mega oferte bayernu na stole, ale zostal w bilbao bo nie mogl pojsc do barcelony, a pozniej arsenal wywali na niego 90 mln+ i da lepsza pensje. Zostan przy dowalaniu lewemu, bo to ci czasem idzie

1

@KibicBarcy84 na Nico byli chętni przez niska klauzule a nie jego wielką jakość przecież nikt nie kupi typa za 100 mln który strzela tylko 5 goli przecież pau Victor ma 2

konto usunięte

0

@Guillegavira a no tak bo skauci z całego świata odpalają transfermarkt patrzą w tabelkę: strzelone gole i podejmują decyzje zakupowe...

1

@KibicBarcy84Myślisz że taki klub jak Barca kupił by piłkarza za 62mln euro wiedząc że go nie zarejestruje? Z Olmo był ten sam cyrk a nakręcają go media i nieprzychylne nam kluby. I co? I jakoś chłop gra. A ten idiota niech siedzi w bilbao. Tam jego miejsce.

0

@olo_red w przypadku Olmo mieli więcej szczęścia niż rozumu i dobrze że Olmo miał dużą cierpliwość. Skoro byli pewni że go zarejestrują to mogli dać gwarancję Nico. Pewnie byłoby za pięć dwunasta a Laporta kombinowałby uruchamiając podejrzane dźwignie finansowe. Wcale mu się nie dziwię że się wycofał . Porażka wizerunkowa Deco i Laporty. Nico nie dał się nabrać na ich bajeczki

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?