- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1474 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
92 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
macio_944
4
Szczerze mówiąc trochę mnie zaskakuje ten ból, że nie będzie wersji na płytach GTA VI. Może... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1474 Culés
0
Myślicie, że jak byśmy coś zarobili na Klubowych Mistrzostwach Świata, to Nico by przyszedł jednak?
1
@Lewy952468xx Nie. Bo dopóki nie będzie zysku z graczy to nadal będzie dziura w płatnościach. Nie ma spełnienia FFP bez sprzedaży zawodników trzeba wygenerować jakiś zysk żeby móc zarejestrować nowego piłkarza z bilansem luki płacowej.
0
@Barca_Big_Moment pieniądze za udział w turniejach to jest właśnie zysk
0
@Laminedependencia Ale co to zmienia? Bilans transferowy Barcelona ma negatywny, więc nie spełnia zasad FFP.
Mogą jej wpłacić na konto sto baniek darowizny, ale nadal nie będą mogli nikogo zarejestrować.
Jakby większość fanów Barcelony rozumiało na czym polega FFP i zasady płacowe Tebasa w La Liga to nie byłoby tyle dezinformacji.
1
@Barca_Big_Moment to dlaczego do rejestracji Olmo potrzebna była sprzedaż miejsc VIP a nie sprzedaż zawodnika ?
0
@Laminedependencia Tyle, że Tebas zablokował tę rejestrację i przez jego pomyłkę Olmo został dopuszczony do gry.
Nie można za pomocą dźwigni finansowej wpływać na regułę jaką wyznacza La Liga.
Najpierw muszą sprzedać kogoś z klubu. Te pieniądze za transfer zaksięgować jako dochód i wtedy zwalniając budżet płacowy trzeba przesłać dokument potwierdzający.
2
@Barca_Big_Moment Nie wiem czy masz rację, ale jeśli by tak było to nie ma to żadnego sensu.
1
@Barca_Big_Moment chyba nie do końca.
Większość wielkich klubów ma negatywny bilans tranaferowy, a akurat Barcelona w ostatnich kilku latach nie wygląda najgorzej pod tym względem
No a zarobki z turnieju to nie jest dźwignia
0
@LukaszFan bo poruszamy się nadal w przestrzeni na granicy 1:1. Dopiero jak będziemy powyżej 1:1 to będziemy mogli rejestrować z większym luzem. Tak jak teraz real czy Real Sociedad, Villarreal, Betis, Athletic, Girona.
A żeby znaleźć się powyżej 1:1 to trzeba dużo zarabiać i mało wydawać (na wszystkim, nie tylko na zawodnikach)