La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1068 Culés

1

Ja wiem, że Mes Que Un Club to już tylko hasło marketingowe, ale nie wyobrażam sobie sprowadzenia go tu, po tym co zrobił z pogrzebem Joty. Na imprezę influencerów niech idzie, a nie do Barcelony. Chociaż z drugiej strony klub już raz sprowadził mordercę za rządów Laporty, więc nie zdziwiłbym się.

2

@Marcelinho132 Deco też lubi imprezować będzie mieć z kim.

0

@Marcelinho132 Stary, co nas obchodzi ich życie prywatne? niech sobie robią co chcą byle w świetle prawa, nas powinno interesować co może dać nam na boisku, to ich sprawa, ich życie prywatne co z nim robią i jak się prowadzą.

1

@Marcelinho132 Jakiego mordercę? Chodzi o tego Alonso z Celty?

0

@Marcelinho132 A co zrobił z pogrzebem ?

0

@mateusz33 zapewne chodzi o to, że imprezował na wakacjach i nie przyleciał na pogrzeb

4

@mateusz33 @Marcelinho132 odnosnie tego, ze nie przylecial jest juz sprostowanie na necie. Mial umowe podpisaną, wiec dostalby kare za nieobecnosc plus przez przesiadki wracajac z Kolumbii nie zdążylby tak czy inaczej na pogrzeb. Salah miedzy innymi rowniez sie nie pojawil, nagonka na Diaza jest ze wzgledu na fotki, ktore sie pojawily z imprezy. Nie ma sensu przesadzac, zycie toczy sie dalej

3

@Lanosss oczywiście bo jest tak biedny że nie stać go na prywatny lot. Mógł ogłosić zrzutkę . Życie toczy się dalej a miejsce Diaza nie jest w Barcie

0

@Kapitan9 tak, o niego

0

@JordiAlbion można mieć takie podejście. Ja jednak mam inne. Może idealistyczne i nierealne, ale ta koszulka powinna coś znaczyć i nie powinien zakładać jej byle kto.

1

@Lanosss Dokładnie przyleci po i nikt nie powinien mu nic zarzucać ze nie przybyl

0

@Coveta no nie jest w Barcie, jest za drogi, przyjdzie pewnie Rashford

4

@Marcelinho132 Widzę, że koledze się lekko odkleiło.
Po pierwsze na pogrzeb by i tak nie zdążył, po drugie Salah i Alisson również się nie zjawili. Ty chyba myślisz, że nasi piłkarze to są/byli święci grając tutaj. Ciekawe czy Messiego też chciałeś wywalić z klubu po tym jak miał rozprawę w sądzie o niepłacenie podatków, czyli poniekąd kradzież. Najlepiej sprowadzajmy mnichów którzy całe dnie się modlą. ok 40km od Barcelony przecież jest klasztor benedyktynów, w końcu Mes Que Un Club.
@Coveta Bogaty bardzo jakoś też nie jest. Zarabia 2.8mln rocznie co jak na takiego piłkarza jest astronomicznie mało. Zresztą ogarnięcie prywatnego odrzutowca w mniej niż 24h też nie jest łatwe szczególnie w Kolumbii (weź pod uwagę, że datę pogrzebu ogłoszono 4 lipca, a sam lot trwa Ok. 12h)

0

@Lanosss tak może być bo przecież Barca bez sprzedaży nie może teraz nikogo kupić

1

@Hindus gdzie napisałem że ma być święty XD? Po prostu mi się to nie spodobało i dlatego go tu nie chce. A Salah czy Alisson mieli trochę wyczucia momentu i nie wrzucali sobie nagrań, jak świetnie się bawią. Sportowo też mnie nie przekonuje.

0

@Marcelinho132 Wtrąciłeś, że hasło Mes Que Un Club już nic nie znaczy, a jakby znaczyło to byśmy go nie chcieli podpisać, zachowujesz się co najmniej jakbyśmy chcieli podpisać Robinho.

0

@Marcelinho132 Z drugiej ceny może przez ten incydent mniej kosztować - props dla szwagrów.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?