La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1367 Culés

0

Kupiłem sobie na promocji NBA 2k25 bo była za 35 zł, a ostatnia NBA jaką grałem to 2k16 I to niesamowite jaki zjazd zanotowała ta seria gier, ai w tej grze w porównaniu do 2k16 to gówno z plasteliny, rzuty jakoś dziwnie siadają

0

@MadafakinGuy ja też kiedyś tłukłem w 2k16. Bardzo dobrze mi się grało, choć nie lubię koszykówki. Potem kilka lat przerwy, pobrałem jedną z nowszych to meczu nie skończyłem i usunąłem. Nie dało się w tą grę grać, nie potrafiłem ogarnąć sterowania i tego czucia gry.

0

@VegetaPolska 2k16 to peak od 2k, cudowny feeling gry, nie trzeba wydawać milionów monet żeby mieć fajna postać do kariery, teraz jak widzę to jak nie wydasz conajmniej 100 zł to grind 24/7

0

@MadafakinGuy chyba z tego co pamiętam to jeszcze 2k20 robiłem karierę. Było nawet przyjemnie. Ale jak rok temu chyba pobrałem najnowszą za darmo, to się grać nie dało, gra nie była przejrzysta, wszystko nawalone itd. jeszcze kiedyś to grałem w NBA od EA, ale wersja demo bodajże NBA live 15, to też grało się przyjemnie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?