- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1094 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1094 Culés
0
Tak sobie z ciekawości popatrzyłem na pierwsze trzy mecze Barcy w La Lidze.Wyjazd na Mallorce potem wyjazd na Levante i wyjazd na Rayo.Na papierze to wbrew pozorom my mamy ciężki początek ligi w najbliższym sezonie.Same wyjazdy i to do rywali z którymi różnie bywało w ostatnich latach nie licząc Levante bo oni wracają po dłuższej przerwie do PD
5
@Mixtape sami składaliśmy wniosek o te wyjazdy.
5
@Mixtape mamy taki mądry zarząd, że wnioskowaliśmy o trzy pierwsze mecze na wyjeździe żeby potem grać już na Camp Nou nie robiąc żadnych ekspertyz jak wygląda postęp z pracami i żadnych zgód urzędniczych nie mieliśmy na grę na Camp Nou i nikt z zarządu nawet się tym nie zainteresował. Krótko mówiąc, AMATORKA.
0
@Gaucho wiem wiem tylko mówię ogólnie że rywale dość niewygodni zwłaszcza na wyjazdach
@Criss18Barca pełna zgoda
0
@Mixtape Sezon się jeszcze nie zaczął, a już narzekanie jak w Madrycie.
0
@Stinger_ nie narzekanie tylko po prostu sobie analizuje że nie są to łatwi rywale na otwarcie zwłaszcza na wyjazdach nie żebym jakoś bardzo narzekał
0
@Criss18Barca
Powinni cała 1 rundę grać na wyjeździe.
Może wtedy zdążą na Nowy Stadion
@Mixtape Panie my jesteśmy Barcelona a nie jakieś Betis żeby się bać Mallorca Rayo Levante.
3 mecze 3 zwycięstwa bramek +10
1
@Mixtape To kogo byś chciał? Atletico i Real czy Breidablik?
Szanujmy każdego rywala ale jeśli mamy się bać Mallorki i Levante, nawet na wyjeździe to może lepiej rzucić ręcznik?
Mam wrażenie, że kto tym rywalem by nie był to strach i tak byłby nie po właściwiej stronie. To oni mają się bać Barcy, a nie odwrotnie. Co jest?