La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1094 Culés

8



Romeu to mogą dostać co najwyżej.

11

@Gaucho oho Betis najlepiej za darmo i żeby jeszcze Barca płaciła całą pensję

0

@Gaucho Flick go nie wypuści. To dla niego diament i taki jednocześnie bo gdy się odbuduje po ACL i będzie fizycznie gotowy to Pedri będzie mógł zagrać jeszcze lepszy sezon niż rozegrał bo Bernal pokryje środek pola i będzie polisą ubezpieczeniową dla obrony Barcelony. Wtedy Pedri nie będzie musiał się wracać żeby odbierać piłkę tylko skupi się na rozegraniu w czym jest najlepszy.

Vitinha miał Nevesa, więc mógł wychodzić z piłką i grać jako regista. Pedri registą nie jest, ale może być dyrygentem środka pola gdy drużyna tego potrzebuje, ale on sam potrzebuje kotwicy, która zabezpieczy plecy przed stratą piłki. Taką kotwicą nie jest de Jong, nie jest Casado, ani nawet Gavi choć akurat tutaj byłby potencjał przeolbrzymi.

Taką kotwicą jest Bernal i taki zawodnik defensywny, sprawia że wykonując tytaniczną pracę w destrukcji i asekuracji przedpola obrona nie musi co kontratak wybijać piłki na aut, a sama ofensywa jest wówczas płynna.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?