La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 614 Culés

0

Na zagranicznym tik toku jest o tym dość głośno:Bracia Iñaki i Nico Williams są podejrzani o bezprawne nabycie Mercedesa AMG E63 o wartości około 79 000 euro bez płacenia za niego. Firma z Navarry oskarżyła ich o oszustwo. Podobno przekazali samochód krewnemu, aby uniknąć jakichkolwiek roszczeń prawnych o jego zwrot. Obaj mają stawić się w sądzie w Aoiz w styczniu 2026 roku. Zaprzeczają zarzutom.
Dla sprostowania, jest duża szansa, że to fake news a sam skopiowałem, przetłumaczyłem i wkleiłem tu, żebyście mogli sobie przeczytać i sami sobie odpowiedzieć, czy jest szansa, że to prawda czy nie.

0

@Kapitan9 Wkrótce bracia Williams zamiast w Athletic, to będą grać w barwach zespołu " la carcel".

1

@Kapitan9 Oczywiście może być spore prawdopodobieństwo, że to fake news, ale rozwaliłoby mi to głowę gdyby to była prawda - stać Cię na wszystko, zarabiasz chore miliony, a skąpisz 79k Euro :v

0

@Kapitan9 Tiktok to raczej nie jest dobrym źródłem takich informacji xd

0

@takisobiektos Skopiowałem tą wiadomość i przetłumaczyłem noi wkleiłem tu, nie jestem pewny czy to real czy fake news.

0

@Kapitan9 Na 99% fake news.

Milionerzy raczej by sie nie bawili w takie coś.

No i w sądzie w styczniu, co to za info :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?