La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1143 Culés

0

Ciekawe kiedy Charles straci cierpliwość do włoskich amatorów i będzie chciał zmienić barwy.

3

@Zieliniak na jakie barwy?

Na razie w 2026 to bedzie rewolucja i zobaczymy kto ugotuje silnik. Jesli Ferrari to niczego nie bedzie chcial zmieniac. Do tego ma dlugi kontrakt wiec to tez komplikuje zmiane „ot tak”

Czasami tez w F1 cos sobie mocna chciec ale jesli w topowym innym teamie miejsca sa zajete to nie jest latwo wejsc

Na teraz kazdy chcialby jechac w Mclarenie, ale w kolejnym sezonie zobaczymy czy Merc czy Ferrari a moze Honda zrobia cos topowego.

0

@mekston Może w 2027 za Maxa do red bulla? Jeżeli Verstappen nie wygra mistrza w przyszłym sezonie to raczej będzie chciał zmiany, a jakoś nie wierzę, że Ferrari jest w stanie ugotować mistrzowski bolid dla Leclerca.. No ale zobaczymy..

1

@Zieliniak myslisz ze Red Bull z Fordem zrobia topowy silnik na nowa ere bolidów, oo ciekawe

Po calej wymianie kluczowych osob mysle ze w Red Bullu jest duzy chaos.

Plus w tym GP strategia Red Bulla mimo ze na 2 stopy byla jeszcze gorsza niz Ferrari bo Maxa wrzucili w tlum bolidow na torze gdzie ciezko wyprzedzac

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?