La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1617 Culés

1

Eurowpierdol czas zacząć :)

2

@Konradowskyy Wraca stary polski sierpień.

1

@FcPortoFan1999 brakowało mi tego, kto to widział w ogóle granie w jakieś lidze mistrzów czy lidze Europy

1

@Konradowskyy Liga mistrzów kończy się na III rundzie eliminacji jak widać.

0

@FcPortoFan1999 liczę, że za mojego życia jeszcze zobaczę polska drużynę w LM.
Jestem sporo przed 30stka XD

1

@Konradowskyy Kiedy Legia grała najpierw za Hasiego a później za Magiery to tak można było czuć że ta klątwa Widzewa 1996-2016 to nie był przypadek i klątwa Legii lat 2016-do dzisiaj może potrwać równie długo co Widzewiaków.Mecze z BVB czy Realem będą wspominane jeszcze bardzo długo.

0

@FcPortoFan1999 w 2016 to chyba każdy myślal, że to będzie przełomowy rok dla polskiej piłki. Niestety był to wyjątek od reguły.

1

@Konradowskyy Był niewyobrażalny wręcz optymizm którego nie było w XXI wieku wcześniej oraz później.Od tego momentu droga do ligi mistrzów jest w zasadzie nieosiągalna.Co ciekawe Raków był bardzo blisko 2 lata temu mimo dość trudnej drabinki eliminacyjnej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?