La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1128 Culés

0

https://i.postimg.cc/3rVdV36X/1754814366354.jpg

No nie wiem, czy taki więcej niż kolega ...
;)

5

@Kapitan hawk ??? Ale co? :)

2

@Kapitan hawk athletic go kupilo za 32mln, poszedl za darmo do Barcy I odszedl bo mial taki zapis w kontrakcie, czego nie rozumiesz xd

0

@LukaszFan
@Katalończyk 99
Wychowanek Sociedad, spędzający w tym klubie blisko 10 lat, przechodzi bezpośrednio do największego rywala zza miedzy, deklarując wcześniej, że nigdy nie przejdzie do Bilbao. To do zawodnika należy ostateczna decyzja czy chce grać dla kogoś innego i w przypadku Inigo mówimy niestety o złych decyzjach

1

@Kapitan hawk oceniamy go na podstawie tego co pokazywał na boisku, nikt nie oczekiwał od niego ze będzie zadeklarowanym cule, pokazywał charakter i oddanie drużynie, odszedł z różnych względów, na pewno tez finansowych ale to normalne w tym świecie, poza tym ma swoje lata już.

0

@Katalończyk 99
Ja właśnie staram się patrzeć na sytuację z Inigo z róznych stron.
Pisałem już o tym wcześniej. 34 lata na karku, Barcelona gra wysokim pressingiem i wyoką linią obrony. Gdy pułapka ofsajdowa nie zadziałala wtedy Inigo zostawał w tyle. Nadrabiał walecznością i nieustępliwością ale szybkość już nie ta. Nie powiem, że przez chwilę przeszla mi myśl przez głowę, że jego odejście do wynik jakiś konfliktów w drużynie (być może o Ter Stegena i opowiedzenie się po którejś stronie konfliktu).
Natomiast jako kibic także Sociedad - odbieram sytuację z Inigo trochę inaczej.

1

@Kapitan hawk no jeśli jesteś kibicem sociedad to rozumiem postrzeganie tego w ten sposób. Ja będę go pamiętał tylko z dobrych stron bo dał dużo Barcelonie ale tez nic nie obiecywał wielkiego. Do tego zapis sam z siebie się nie pojawił na kontrakcie wiec musiał mieć z tylu głowy ze furtka może być otwarta

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?