La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1490 Culés

0

Legenda Barcy Paco Alcacer bez klubu z tego co widzę...

31 letni Hiszpan, dlaczego jeszcze żaden polski klub go nie zatrudnił?

0

@Piotrek1993 Dlatego że jest za stary.

0

@FcPortoFan1999 Ishak i Nsame 32 lata, śmiało mógłby przyjść i zrobić jakiegoś króla strzelców

0

@Piotrek1993 Zapewne za stary, za drogi i za słaby:)

0

@Piotrek1993 Ishak i Nsame są młodsi mentalnie.Ten to stary i wypalony Dziadek z Hiszpanii.

1

@FcPortoFan1999 moze do Porto go?

0

@mekston To już lepiej.

0

@mekston za dobry na Słabe @FcPortoFan1999 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Lionel_Messi10 Porto jest na poziomie drużyn z Ekstraklasy więc tutaj mi bardziej pasi Orzełkowcu.

0

@FcPortoFan1999 haha lubie Cie powkurzac i szpileczki powbijać;D

Z Portugalii lubie was i Orzelki po rowno, nienawidze Sportingu ;D

1

@Lionel_Messi10 Możesz mnie wkurzać.Pozwalam.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?