La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1143 Culés

0

Ten Samu to taki trochę z klapkami na oczach..

0

@Zieliniak Dlatego nie na sprzedaż!

0

@FcPortoFan1999 I tak pewnie za 1-2 sezony odejdzie jak się zgłosi ktoś i wyłoży fajny hajs.

0

@DonCarletto Łapy przy sobie!

0

@FcPortoFan1999 No niestety, Porto to raczej od lat nie jest klub docelowy tylko przystanek żeby się wybić dla tych bardziej utalentowanych. Mora i Valera też pewnie pójdą.

0

@DonCarletto Ty to lubisz mnie smucić Madryciątko..

0

@FcPortoFan1999 Ciekawe, że Costa tyle siedzi, bo zainteresowani wielokrotnie byli.

0

@DonCarletto @FcPortoFan1999 Chelsea has joined the chat.

1

@DonCarletto Dlatego że Lubi ten klub i nie ma ochoty odchodzić. @blakkudium Chelsea leaves the chat.

1

@FcPortoFan1999 Raz na jakiś czas się trafi i taki zawodnik.

1

@DonCarletto Przydałaby się taka nowa klubowa legenda.

0

@FcPortoFan1999 Nowy Helton?

0

@DonCarletto Ewentualnie Baia.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?