La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1566 Culés

0

Ederson do Galaty. A nie miał tam pójść Mark?

1

@Persempretito z kręgosłupem w plecaku chyba.

0

@Persempretito według mediów miał. Mark nie chciał.
Nie zrezygnuje z kontraktu i nigdzie nie odejdzie.

0

@LinekMichal niesamowite, Ederson potrafi odjeść pewnie City jeszcze na nim zarobi, Donnarumma potrafi odejść. A nasz Mareczek nie odpuści, zero godności i te głupie gadanie że nie może się doczekać rywalizacji. Nikt go tutaj nie chce, nie potrafi tego zrozumieć, że jego czas się skończył bez względu na to jaką formę będzie prezentował, nawet może mieć kapitalną jak w lidze narodów przed kontuzją pleców. Pewnych rzeczy nie da się obejść. Niech odpuści i tak będzie jedynką w większości klubów europejskich. Stać go grać jeszcze na wysokim poziomie, ale tutaj już nie.

0

@Demazo ter Stegen ma w kontrakcie ze 20-25 milionów euro. Po co miałby z tego zrezygnować i isc do klubu, gdzie dostałby 1/3? W którym nie chce grać? Nie wiadomo czy w ogóle chce.

To wina Laporty, że dał mu taki długi tak wysoki kontrakt.

Ederson ma inną sytuacja kontraktową.
Niestety nie możesz tego porównywać 1-1.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?