La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1351 Culés

3

Iga w 1/4 w Cincinnati. Gra daleka od ideału, ale najważniejsze, że awans w 2 setach.

0

@Barclonismo Gra nie jest też jakaś przesadnie daleka od ideału.Stabilna i niezła.

0

@FcPortoFan1999 Dziś serwis masakra. Gdyby nie przełamania Rumunki przez podwójne Igi, to 2 set byłby pod Twoje oczekiwania:)

0

@Barclonismo Mimo wszystko drabinka dość luźna po półfinał.

0

@FcPortoFan1999 Ja tam się nie nastawiam na półfinały, finały itd. Niech po prostu gra stabilnie, ustatkuje formę, punktuje regularnie i dalej dociera się z nowym trenerem. Jest szansa trochę nadrobić do Saby w końcówce sezonu.

1

@Barclonismo Ja się zaś nastawiam na chociaż półfinał a później niech się dzieje wola Nieba..

0

@FcPortoFan1999 @Barclonismo Iga przewaznie to 1/4, 1/2 to robi

1/2 spokojnie powinna byc a dalej kto wie

W 1/2 Saba / Ryba / Keys to na pewno godna rywalka ktoras ale Iga potrafi gotować

0

@mekston Dlatego 1/2 wystarczy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?