- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1594 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
177
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Batys
6
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
24 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1594 Culés
1
4 kluby w LKE, ależ to będzie machina do nabijania punktów. Zrobimy nadwyżkę na następne 2 lata. Chyba, że polskie kluby niemiło zaskoczą i ktoś się nie dostanie.
1
@kanver_ Będzie trzeba niejako paść się tymi punktami w LKE najbardziej jak się da przez jakiś sezon/dwa przed próbą oswojenia się grą w lidze europejskiej.
1
@kanver_ Nawet 3 to będzie bardzo dobry wynik ale jak będzie tylko 2 to już będzie rozczarowanie.
1
@mordini123 3 drużyny przed sezonem nie znając rywali byłoby bardzo dobrym wynikiem ale teraz znając rywali naszych drużyn w 4 rundzie to uważam, że brak jakiejkolwiek drużyny w fazie ligowej to będzie porażka.
Najgorzej ma Legia no ale ciężko sobie wyobrazić żeby akurat to oni dali dupy tym bardziej, że nie grają z Celtikiem czy Rangersami. Reszta ligi jest na niższym poziomie niż nasza Ekstraklasa.
No Hibernian może na podobnym ale nie jest to drużyna, która jest poza zasięgiem Legii.
0
@Stinger_ Wyraźna różnica jest między tą dwójką z Glasgow a resztą ligi tak jak w Serbii z Crveną i resztą. Też liczę na całą czwórkę w pucharach i cały czas się łudzę póki piłka w grze że Lech będzie w LE. Szkoda wczorajszej Legii. Jak zobaczyłem na Flashscore że szybkie 2-0 to już miałem nadzieję na cud w Warszawie ale wyszło jak wyszło.
0
@mordini123 Ja także jak zobaczyłem, że jest 2-0, a na zegarze jeszcze nie było 20 minuty to myślałem że do przerwy mogą wyrównać stan dwumeczu, a później wszystko możliwe. Niestety Legia więcej nie strzeliła, a do tego straciła. Mimo wszystko trudno, jeśli zrobią LK to i tak uznam, że jest dobrze.
Szkoda też tego remisu Jagiellonii i to w samej końcówce, a dokładniej w doliczonym czasem bo to byłyby bardzo cenne 0,125 pkt do rankingu. I wiem, że to gówno nie różnica ale może zrobić różnicę na koniec sezonu bo tam Norwegia i Grecja są coraz bliżej.