La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1148 Culés

0

W finale i tak Sinner zrobi przejazd;

0

@takisobiektos Moim zdaniem jest do ugryzienia Włoch

1

@takisobiektos W tym sezonie tak.

Ale coś czuję, za w przyszłym roku wygra góra AO i będzie miał zjazd bo nikt nie robił takich wyników trzy lata z rzędu.

Sinner jest obecnie dominatorem, ale każdy dominator ma określony termin przydatności po czym wraca do peletonu.

Komentarz usunięty

1

@Lionel_Messi10 Piwko wypiłem to się zrobiłem bardziej rozmowny;)

Za rok Alcaraz będzie smurfował bo w tym roku to jedynie demo odpalił.

1

@Barca_Big_Moment Rozumiem hah, no ja i tak twierdzę ze Carlos jak dzis wygra to juz ten turniej jest jego.

1

@Lionel_Messi10 To by niespodzianka była dość duża, ale oczywiście Carlitos to taki typ gracza, że potrafił Novaka ograć na Wimby w 2023 a wtedy nikt mu nie dawał szansy, więc oczywiście może wygrać nawet na lidera rankingu.

Ale ciągle będę uważać, że prime Alcaraza dopiero przed nim i wtedy naprawdę może być ciężko znaleźć na niego kozaka. No chyba, że Rune odpali, albo Draper czy Fonseca ;)

1

@Barca_Big_Moment Rozumiem Mordo, Sinner jest w formie potężnej ale nie róbmy z niego Boga bo nim nie jest, przez Carlosa jest do ogrania.

Ja tak samo uważam że Carlos może przejąć Tenisa i miano GOATa.

1

@Lionel_Messi10 Po prostu Sinner teraz wszedł w swój prime i ma swego rodzaju erę w której wygrywa praktycznie wszystko.

Nie mówię, że jest jakiś niepokonany ale drugi rok z rzędu nie schodzi z no1 rankingu a nikt tyle nie wygrał co on w tym czasie.

Oczywiście zawsze można przegrać, ale w tym momencie nawet jeśli Alcaraz zacznie wygrywać każdy turniej do końca roku to i tak wciąż nie jest w swojej najlepszej formie.

Teraz rozkład sił wygląda w taki sposób, że to Alcaraz goni Sinnera i to zawsze Włoch będzie faworytem meczów między nimi (oprócz meczów na mączce)

Ale gramy na hardzie co jest idealnym miejscem dla Włocha i do tego bardzo szybkie warunki gry na korcie medium fast to też duża przewaga Włocha.

Alcaraz miałby większe szanse wygrać na Włocha w Indian Wells albo Miami bo tam korty są dużo wolniejsze niż w Cincinnati.

Sinner nie stracił żadnego seta w drodze do finału, oczywiście Alcaraz może go zatrzymać, ale myślę, że Włoch już nie czuje obaw przed meczami na Carlitosa bo ostatnio na Wimby kontrolował mecz poza pierwszym setem.

Na pewno byłoby lepiej jakby Alcaraz wygrał na Sinnera w finale USO niż w finale Cincy. Klątwa Federera? Jeśli Sinner jej nie złamie to może się kiedyś uda to zrobić Charliemu.

Jak najbardziej może być GOAT bo ma 22 lata a już sporo osiągnął i poza AO ma wszystkie szlemy. Myślę, że w wieku 25-26 będzie miał wszystkie szlemy+Mastersy:)

1

@Barca_Big_Moment Podzielam twoje zdanie ale wolałbym żeby wygrał z Sinnerem tutaj w Cincy, żeby chociaż trochę utrzeć nosa Sinnerowi ;-)

1

@Lionel_Messi10 Też na to liczę, ale pieniędzy nie będę obstawiać bo ostatnimi czasy większość kursów jest zaniżona;)

Sukcesem byłoby odebranie korony w USO Sinnerowi, ale czy to jest realne? Chyba sam Roger musiałby namaścić Carlitosa jako swojego następcę wtedy by przejął jego passę i mógłby wygrać kilka razy USO pod rząd!:)

1

@Barca_Big_Moment Porobil Saszke grubo 6:4 6:3 ;D

Dawac tego Sinnera ;-)

Co do USO to zobaczymy, na wszystko przyjdzie czas Byku. ;-)

1

@Lionel_Messi10 Zobaczymy jaki plan na mecz będzie mieć Alcaraz bo ewidentnie taktycznie zawalił sprawę w finale Wimby

Być może trenowali coś specjalnego pod Sinnera w przerwie bo miał miesiąc żeby się przygotować na korty twarde:D

1

@Barca_Big_Moment Coś przyszykowanego powinien mieć, bo dobrze powinien był wiedzieć że to z nim stoczy finał;-)

0

@Lionel_Messi10 Musi odpalić protokół serve and volley i iść na wojnę! :)

1

@Eklerek Na ziemi tak, na hardzie nie. @Lionel_Messi10 Nikt cie simpie do dyskusji nie zapraszał. Twoje kibicowanie Alcarazowi polega tylko i wyłącznie na simpowaniu do @agaFCB

0

@Barca_Big_Moment Zobaczymy, jak będzie z zdrowiem, ale raczej on może dalej dominować bo po za Hiszpanem to nie ma kto mu zagrozić w dominacji.

0

@takisobiektos Tak, ale musisz wziąć pod uwagę czynnik emocjonalny. Jak wygrywasz wszystko to w pewnym momencie prowadzi to do wypalenia i spadku motywacji żeby dalej trenować i się tak bardzo starać.

Głód wygranej jest najważniejszy w sporcie, a jak Sinner zaspokoi swój głód to może mu być ciężko cokolwiek wygrać większego.

On już jest najlepszym Włochem w historii, a taki Alcaraz będzie walczyć o miano najlepszego Hiszpana zatem może mieć większą determinację.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?