- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1350 Culés
Gorące dyskusje
Bykunn
1
@ProMILs xD jak mówię za dużo filmów oglądacie. Ale ok wiem że ja nikogo nie przekonam
72 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1350 Culés
1
Jak informują kibice Znicza Pruszków:
Drodzy Kibice,
W dniu 19 sierpnia 2025r. (wtorek) odbędzie się mecz Znicz Pruszków - Wisła Kraków.
Informujemy, iż podjęta przez Zarząd Klubu MKS Znicz Pruszków decyzja o wpuszczeniu kibiców gości jest dla nas nie do zaakceptowania z wiadomych względów w świecie kibicowskim. Oświadczamy, że tego dnia nie będzie prowadzony doping na stadionie, a sektor A pozostanie pusty. Zachęcamy Was Kibice Znicza do zbojkotowania tego meczu i nie pojawienia się na stadionie.
Jednakże JESTEŚMY ZAWSZE TAM GDZIE NASZ MKS GRA i będziemy prowadzić doping spod bramy stadionu.
0
@Criss18Barca I znowu kibice Wisły będą się napinać do pustego sektora. Z pewnością też nie zabraknie obraźliwych przyśpiewek w kierunku Legii:D
2
@JanZagloba Ciekawe co Legia zrobi w przypadku awansu Wisły do Ekstraklasy i podobnej sytuacji.
0
@Criss18Barca czemu bojkotują mecz?
0
@loswariatofano Z powodu kibiców Wisły.
0
@FcPortoFan1999 Niezbyt mnie to interesuje. Ja generalnie uważam, że piłka nożna jest dla kibiców, jednak społeczność kibiców Wisły Kraków budzi moje obrzydzenie.
Chodzenie na mecze już mnie przestało kręcić, od kilku lat sobie odpuściłem i wolę zajmować pierwszy rząd przed telewizorem:) Zatem jakkolwiek to się potoczy, nie ma to dla mnie większego znaczenia. Jednak niech Wisła najpierw awansuje do ekstraklasy, spokojnie.
0
@loswariatofano https://sport.tvp.pl/76812262/wydumane-remonty-i-dyskryminacja-dlaczego-nikt-nie-chce-kibicow-wisly/amp
0
@JanZagloba I tak jakoś kibice tych głównych drużyn uspokoili się bo kiedyś potrafili demolować stadiony jak Bydgoszcz czy Bełchatów.
0
@Criss18Barca Tak to czytam i tam jest, że Unia i Wisła została potępiona, ale dlaczego nie Zagłębie Sosnowiec? Bo to chyba ich chuligani zaczęli, albo czegoś nie rozumiem.
1
@DonCarletto Wisła i Unia walczyli ze sprzętem…
0
@Criss18Barca No ale to Zagłębie się wjebało chyba i zprowokowało
1
@DonCarletto Ale Zagłębię nie używało sprzętu i nie zabili człowieka.