La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1304 Culés

7

Erani i Vavassori obroni tytuł w mikst na US Open. Pomimo ze nie byli na początkowej liście debli to otrzymali dopiero dziką kartę (chyba też po wycofkach kogoś) i wygrali cały turniej.

Iga Świątek i Casper Ruud wicemistrzami.

Ruud zalicza swój 4 finał wielkoszlemowy

@Encore @barcelonaLM @adi7adi8 @tbas @Popitek12 @Lionel_Messi10 @FcPortoFan1999

2

@mekston Trochę plaskacz dla organizatorów.
Doświadczeni debliści jednak lepsi niż gwiazdy singla.

1

@Barclonismo i poza finałem wszystkie swoje mecze w 2 setach wygrywali

4

@Barclonismo Taki plaskacz, ze na meczach miksta bylo więcej ludzi niz na meczach 1/4 singla kobiet xD

5

@Barclonismo Raczej nie duży, format okazał się strzałem w dziesiątkę, 20 tys na półfinałach i finale to tyle co przez ostatnich 20 edycji normalnych :d

2

@adi7adi8 @Eklerek Komercyjny aspekt tego turnieju to sukces, ale już sportowo wynik to plaskacz i zdania nie zmienię. Przecież oni mieli w ogóle nie grać, po protestach dostali dziką kartę i pozamiatali. Dyskusja czy sportowo ma to sens będzie jeszcze większa w kolejnym roku. A, że zielone lecą ładnie to wiadomo.

0

@Barclonismo Ale czy to jest jakaś tajemnica poliszynela, ze deblisci wygrają z singlami w parach mieszanych? Dla kazdego kto oglada tenisa jest to oczywiste.
Dla mnie osobiście fajny pomysł, obejrzałem Raducanu z Alcarazem, a kto to wygral malo mnie interesuje xD

0

@mekston Wicemistrz czyli 1 przegrany skoro to Nowy Jork..

0

@FcPortoFan1999 wicemistrz - to jego kolejny srebrny medal

0

@mekston W Ameryce pierwszy przegrany.

0

@FcPortoFan1999 on kolekcjonuje medale

0

@mekston Iga niech gra z Alcarazem.

0

@FcPortoFan1999 to akurat w deblu nie jest najlepsza opcja - chcesz Ige na klątwę wrzucic?

0

@mekston Jasne że chcę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?