La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1474 Culés

3

Sinner potencjalnie na 2 rundą z Popirynem
Bublik - Cilic w 1 rundzie

Draper jest w ćwiartce Sinnera

Zverev w górnej połówce
De Minaur w górnej połówce

Alcaraz i Fritz na dole drabinki

Djokovic zacznie od Lernera Thiena, ale wpotencjalnej 1/4 ma Fritza, więc bardzo dobrze tutaj

Alcaraz na 1/4 ma Sheltona

@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @Kessie

0

@mekston Niezbyt łatwa drabinka dla Jannika.

0

@mekston jak Alcaraz odpadnie to będę szczęśliwy

0

@FcPortoFan1999 Djokovic zadowolony, Carlitos pewnie wolałby 1/4 z kimś innym niż Shelton i to w USA i 1 runda u Carlitosa to też nie jest losowanie marzenie

0

@mekston Garfield to jeśli doczłapie się do 2 rundy to już będzie mógł tylko zyskiwać punkty za zeszły rok.

0

@FcPortoFan1999 tylko akurat 1 runda jest niewygodna - szczegolnie jak Reilly odpali tryb servbot

0

@mekston Garfield też potrafi być serve-botem.

0

@FcPortoFan1999 w finale Wimbledonu 2024 mial calkiem dobry protokół i ostatnio 1/2 i final Queens

Ale czesto to pieta

0

@mekston On akurat sobie potrafi radzić na serve boty.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?