- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1100 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1100 Culés
0
1:0 do polowy Seattle prowadzi z Miami czyli moze byc podobny mecz co z Orlando a wiadomo jak to sie skończyło ;-)
@mekston @Adran360 @Lanosss @Jackazz
1
@Lionel_Messi10 tylko z Orlando grali u siebie
W ogóle to może być ostatni finał Messiego - w sumie nie wiemy ile chce kontynuować karierę
0
@mekston Jak ostatni finał Messiego xD
Jak Finalissima jeszcze plus MŚ ;D
Zobaczymy w drugiej polowie co będzie, nie ma co w przerwie wyrokować. ;-)
0
@Lionel_Messi10 Finalissima rzeczywiscie
MŚ to chyba dalej nie jest na 100% powedziane ze Messi zagra nie?
0
@mekston Tak, ale duzo źródeł podawało że raczej pojedzie, mi sie wydaje ze po Eliminacjach podejmie decyzje.
0
@Lionel_Messi10 to plus klubowo tez nie zapadła decyzja - to tez pytanie.
Juz wydawalo sie ze bedzie przedłużenie z Miami ale na razie kontrakt nie jest podpisany
0
@mekston Dlatego Ci pisze ze Leo podejmie decyzje po Eliminacjach, zakończy Eliminacje i na spokojnie będzie mial czas do podjęcia decyzji. ;-)
0
@Lionel_Messi10 ale ja teraz o klubie napisałem a nie o MŚ
0
@mekston a to klubowo nie wiadomo nic, wszysycy siedza cicho.