La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 906 Culés

0



Laporte.

3

@blakkudium gdybyśmy mieli więcej miejsca w limicie płacowym to mogliśmy próbować po odejściu Inigo. Ogólnie aż strach pomyśleć co Szwagry za rok wykombinują bo potrzeby pierwszego zespołu rosną(LŚO, LS, może N i może LO), a jeszcze rok wyborów więc coś trzeba będzie obiecać(niekoniecznie spełnić xD).

0

@ViscaelBarca2007 Sam się boję, co The Szwagers wymyślą. Obstawiam polowanie na wolne transfery lub zawodników, którym wygasają umowy w 2027 r..

1

@blakkudium no tutaj trochę biednie też. Głównie na LŚO ten Schlotterbeck się aż uśmiecha do nas choć to kolejny stoper ze zdrowiem budzącym wątpliwości mimo profilu idealnego. Ciekawe też co ostatecznie z Andreasem zrobimy oraz co z tym przedłużeniem De Jonga. Jeszcze też Torres ma umowę do 2027. Dużo roboty dla Szwagrów.

0

@ViscaelBarca2007 Rekin raczej przedłuży kontrakt, FdJ to dla mnie 50/50 sytuacja. Co do transferów, to też byłbym za Schlotterbeckiem ze względu na kontrakt do 2027 r., ale też obawiam się o jego zdrowie. Co do innych pozycji, to nie zdziwię się, jeśli Grimaldo będzie znowu łączony z Barcą (kontrakt również do 2027 r., a nie wiadomo, jak Martin będzie grał w tym sezonie). Szkoda mi tego Lookmana, bo Atalanta była/jest otwarta na wypożyczenie z obowiązkowym wykupem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?