- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1562 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1562 Culés
3
Jessica Pegula w 1/2 US Open
Zagra tam albo z Sabą albo Marketą
@Encore @tbas @adi7adi8 @Barca_Big_Moment @Popitek12
0
@mekston Tutaj bez niespodzianki.
Chciałbym Markete w 1/2, takie pobożne życzenie.
2
@Barclonismo Kreicikova to tylko cudem wbila do 1/4
Townsend na własne życzenie wypadła - miala dużą forme i mogla byc nawet w 1/2 a kto wie moze i finale ale jak nie wykorzystujesz 8 meczboli to tak sie konczy
0
@mekston Townsend za słaba głowa na finał szlema, ona była sparaliżowana i sztywna w tych decydujących momentach.
To taki żeński Rublev Zverev albo Tsitsipas
Ale grała bardzo fajny tenis tylko niestety głowa nie dojechała
0
@Barca_Big_Moment moglaby sprawic duzo wiecej problemow Peguli
0
@mekston Andreeva by mogła.
Liczyłem na Rybakine vs Andreeva w półfinale bo obie byłyby bez szans na Igę w finale
Townsend gra fajny tenis bo jest deblistką, ale z jej tuszą ciężko wytrzymać tempo gry Peguli chociaż tutaj jeszcze bardziej głowa nie dojeżdżała - aspekt mentalny niż sama fizyczność i przygotowanie do potężnych obciążeń organizmu
0
@Barca_Big_Moment Townsend tez by zrobila wiecej niz Kreicikova
Spokojnie to mogl byc wyrównany mecz z Jess
Andreeva to na razie musi sie wiele uczyc bo dostala spore baty
0
@mekston Ale świetnie młoda gra, liczę na jej rozwój i oby się nie skończyło jak z Anisimovą albo Gauff co miałby być kolejnymi Sharopovą i Sereną
W przyszłym roku może być kapitalna rywalizacja w WTA
Rybakina wróci do formy i nie zagra tak słabego sezonu
Amanda będzie coraz lepsza to samo Mirra
Liczę, że Gauff się odbuduje i wróci do dobrej gry z końcówki 2023
Świątek i Saba o nie się akurat nie martwię klasa sama w sobie.
Osaka z Tomkiem może gotować od nowego roku
Czeszki jak kontuzje je ominą to będą groźne
Zapowiada się świetnie, nie co w ATP Sinner Alcaraz i peleton
1
@Barca_Big_Moment bo Sinner i Alcaraz to giga poziom
U Pań jest to bardziej wyrównane choc Iga jest takim Nadalem na mączce - jak wbija na swój level to gniecie rywalki. Ogólnie Iga wiemy ile ma skilla i jak zmiażdżyła rywalki na Wimbledonie
0
@mekston Iga to jest TOP10 tenisistek w historii bez dwóch zdań.
Na Wimbledonie Iga pokazała, że wyprzedza tenis o mile tylko bywa niestabilna po prostu.
Co by nie mówić to Wim świetnie ją przygotował pod trawę, a Rosjanka zamknęła gębę w mediach na jakiś czas to się Idze poprawiło bo nie odczuwała takiej presji medialnej.
Zobaczymy jak będzie dalej stawiam, że jednak Saba weźmie US Open o ile się nie wywali na Pegule - wiem mało prawdopodobne ale jednak Saba to Saba może orać każdego a także przegrać finał na Gauff
Też zależy od tego czy Karolina da radę z tymi plecami bo jeśli nie to może być ciężko wygrać na Osakę, teraz patrzę na kanale US Open oficjalnym mecz Japonki na Gauff - widać masę pewności siebie i pozytywną energię na korcie czego wcześniej brakowało
Tomek to świetny trener, na Gauff miał bilans 11-1 jak prowadził Igę teraz tę samą taktykę anty strat przygotował Osace i wykonała to świetnie
Zgadzam się po tych błędach z fh że Iga by dała spokojnie radę na Gauff - wcześniej nie widziałem jak bardzo się posypała
Wilander zapowiadał, że Gauff ma przewagę bo została przetestowana w turnieju a Osaka może nie wytrzymać jej tempa... nieźle się zestarzało ;)
Muchova gra taki tenis w stylu Barty mocny serwis, Potężny Forehand, slice dropshot i atak do siatki
Takim tenisem można wyrządzić krzywdę Osace bo ona nie lubi grać przy siatce i woli raczej dyktować tempo z linii końcowej napędzając ataki oboma agresywnymi skrzydłami
Ale z tymi plecami spodziewam się kreczu tak samo jak u Markety wczoraj
Osaka vs Iga oj Tomek zna lepiej Igę niż Wim Osakę i to może zaważyć