- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 921 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 921 Culés
3
Ehh, jutro mam randewu i trochę mam cykora, niby wszystko idzie bardzo dobrze, zawsze jak bywałem wcześniej na randewu to moje myśli nigdy się nie ziszczały i były te spotkania co najmniej dobre, mózg Ty pieprzony sabotażysto :c
1
@ranger3120 wyobraź sobie, że będzie źle, to będzie dobrze. U mnie się sprawdza.
1
@ranger3120 Jeśli wszystko idzie wybitnie świetnie to najprawdopodobniej zaraz będzie źle. Nie życzę ci tego ale zawsze tak jest.
1
@Stinger_ no dobra, to może przesadziłem z tym wybitnie świetnie, ale faktycznie idzie bardzo dobrze, o, i no ja zawsze mam tak, że nastawiam się negatywnie a jeszcze ani razu sie nie zawiodłem xD
1
@ranger3120 A czemu nastawiasz się negatywnie? Zakładam, że idziesz tam z zamiarem poznania fajnej osoby i spędzenia miło czasu. Nie ma sensu wyobrażać sobie negatywnych scenariuszy bo jak ma być źle to i tak będzie. Zamiast tego potraktuj takie spotkanie jako możliwość pozytywnego zaskoczenia się.
2
@ranger3120 Ty przynajmniej idziesz na randewu, mi się @July_6_BcN wciąż opiera.
0
@Doren01 to mózg mi podrzuca takie głupoty, ale np. na wesela czy inne imprezy takie miałem nastawienie i zawsze działało, nie będzie potencjalnie zawodu;p ale postaram się stres zamienić na ekscytacje, w końcu reakcje w ciele są te same a zupełnie inny odbiór
1
@DonCarletto a może się też obawia ?
1
@ranger3120 Ja rozumiem i nie chce rzucać patetycznych stwierdzeń typu nie myśl negatywnie myśl pozytywnie. Pamiętaj, że każda taka randka to możliwość poznania nowej osoby, fajnej, ciekawej. Oczywiście może być też słabo, ale po co o tym myśleć.
1
@ranger3120 od tego jestesmy my, dobrzy doradcy.
Fragment programu -
Dzis Milosz jest znanym coachem, wiec nie moze sie mylic absolutnie.
1
@DonCarletto Bo to szanująca się Żulia i z madrylami się nie umawia. xD