La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1079 Culés

9

Mimo wszystko brawo, pomimo tego co tu pisaliśmy podczas meczu, to taki punkt wywalczony z Holandią cieszy. W ataku pozycyjnym dalej to kuleje, ale w defensywie już widać, że jesteśmy lepiej zorganizowani niż za Probierza. Fajnie chociaż, że mamy takich zawodników którzy są w stanie wywalczyć nam punkty.
Teraz najważniejsze jak na tle gorszej Finlandii się spiszą.

0

@ZwyklyKibicBarcy04 Tak szczerze to nie wiem, czy jesteśmy lepiej zorganizowani defensywnie, jak dla mnie Skorupski MOTM. Poza tym co wpuścił, to wyjął ze 2-3 setki.

1

@misterio MOTM?? A coć to do cholery?

1

@FCBparasiempre Man of the match – najlepszy zawodnik w spotkaniu. Bronił instynktownie wszystko, tylko ten pusty przelot, po którym straciliśmy bramkę miał. Ciężko go jednak winić, bo tam nikt nie krył zamykającego Dumfriesa, ale jakby nie wychodził to kto wie, może by jakoś obronił.

0

@misterio Po cholere wy wypisujecie te chińszczyzne!? nie wystarczy napisać zwyczajnie: najlepszy piłkarz meczu?
Skorupski rzeczywiście bronił świetnie ale ten pusty przelot i niepewna interwencja na samym początku meczu, moim skromnym zdaniem nie zasługuje na zawodnika meczu. Pilkarzem meczu wybrałbym właśnie Dumfriesa i to nie tylko za gola ale za całokształt jego umiejętności na boisku...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?