- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1605 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1605 Culés
2
popitek ile dzisiaj wody wypijesz? @Popitek12
0
@Hshdhrhdh ty w szkole na telefonie, przecież to uwaga będzie na pół strony
0
@gumaz zwolniony jestem z lekcji 1
0
@Hshdhrhdh na wf nie chodzisz czyli nie dobrze
0
@gumaz na wf chodzę na inną nie chodzę
0
@Hshdhrhdh On wali wódkę na czyściocha. Bez żadnych @Popitek12
1
@Hshdhrhdh Czyżby na popularną lekcję nowego roku szkolnego?
0
@FcPortoFan1999 nie chce mi się na nią chodzić
0
@Hshdhrhdh To Ty masz w zamian tzw. okienko?
0
@FcPortoFan1999 na świetlicy mi kazali być
0
@Hshdhrhdh dawaj do sklepiku po maczugi
0
@gumaz u mnie nie ma maczug ja ogólnie nie mam sklepiku xd kiedyś miałem
0
@Hshdhrhdh to co to za buda ?
0
@gumaz mała buda
0
@Hshdhrhdh Czyli luźno.
0
@FcPortoFan1999 no teraz mam załamkę bo idą grać w piłkę xd
0
@Hshdhrhdh To nie możesz iść z nimi?
1
@FcPortoFan1999 jak się zwolniłem to nie mogę
0
@Hshdhrhdh najlepszy okres chłopie, ciesz sie tym bo potem będzie płacz chyba , że masz dwie lewe nogi to na bramke
0
@gumaz no strzały mam do poprawy xd
1
@Hshdhrhdh Zwolniłeś się z lekcji, która nie jest wf-em i idą grać w piłkę?
To co to za lekcja?
0
@Stinger_ to jest ta edukacja zdrowotna nie wiem jakaś luźniejsza lekcja jest ja na to nie chodzę
1
@Hshdhrhdh Luźniejsza lekcja, grają na niej w piłkę, można się z niej zwolnić (czyli nie jest to coś ważnego), a ty na nią nie chodzisz? Dziwne jak dla mnie.
Ja lubiłem luźne lekcje, grę w piłkę i w ogóle. Gorzej było na lekcjach gdzie trzeba było się uczyć.
0
@Stinger_ to jest pierwszą lekcja to dała im luźniejsza lekcje ale niespodziewałem się tego szczerze że pójdą na dwór grać w piłkę
0
@Hshdhrhdh To po co w ogóle poszedłeś do szkoły na pierwszą lekcję skoro na niej nie jesteś?
0
@Stinger_ to nie jest pierwszą lekcja tylko 2 1 była geografia a na lekcji dałem ten papierek że nie chce chodzić
0
@Hshdhrhdh Do technikum chodzisz?
0
@Czajka90 8 klasa