- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1352 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
46 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1352 Culés
1
Cała ta sytuacja z dronami to testowanie naszych sojuszników. Niestety weldug mnie coraz mocniej deklaruje się obraz, ze europa jest sama w tym konflikcie. Na nich możemy zapewne liczyć bo widza ze Rosja testuje reakcje sojuszu i nie chodzi tylko o Polskie ale kraje nadbałtyckie. Na Amerykanów nie ma co liczyć według mnie
3
@AlwaysBlaugrana Umiesz liczyc, licz na siebie. Niestety jesteśmy fatalnie położeni.. w takiej sytuacji zazdroszczę takiej Islandii.
0
@Criss18Barca Fakt, ale kraje europy wiedza, ze jesteśmy ostatnia linia przed nimi. Stany maja nas gdzieś
0
@AlwaysBlaugrana Stany mają nas gdzieś, ponieważ? Rozumiem, że dla Ciebie Trump po kilku dronach niewiadomego pochodzenia powinien poderwać B-52 i wystrzelić głowice nuklearne na Moskwę? Ludzie, zacznijcie myśleć racjonalnie....
0
@JanuszKorwinMikke To są drony rosyjskie, a nie niewiadomego pochodzenia. I nikt nie mówi o tym, że Trump powinien wysłać atomówkę na Moskwę, ale JAKAKOLWIEK reakcja byłaby wskazana. Po pseudo wpis w internecie to troszkę mało, jak na prezydenta USA.
0
@Barcanajlepszyteam rakieta w Przewodowie też była rosyjska.
0
@JanuszKorwinMikke Nie była i o tym dosyć szybko się dowiedzieliśmy. I to nie było kilka dronów tylko oficjalnie 19, a mówi się że nawet około 25. To tak dla sprostowania. Kilka dronów to nam wleciało przez ostatnie kilka tygodni. Wtedy do nich nie strzelaliśmy, bo leciały pojedynczo i nie zmierzały w stronę bazy NATO.