La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1066 Culés

0

Mam nadzieję że Fermin się rozwinie jeszcze bardziej w tym sezonie (już końcówkę poprzedniego miał mocna) i wygryzie Olmo, którego sprzedamy po sezonie za +/- 50mln, odzyskując większość kwoty za niego zapłaconej.

0

@Eric_Abidal_22 ja mam nadzieję, na cały sezon Olmo bez kontuzji.

1

@Eric_Abidal_22 nikt Olmo nie kupi.

1

@Kismeth nikt to Fatiego nie kupi a nie reprezentanta Hiszpanii, aktualnego mistrza Europy i króla strzelców tego Euro.

0

@Eric_Abidal_22 i piłkarza, który praktycznie co sezon traci na kontuzje prawie tyle meczów co 37-letni Lewandowski stracił w całej karierze...

0

@Kismeth i mimo tego że Barcelona to wiedziała, to wydała na niego 60 mln. Nic się w tej kwestii nie zmieniło przez ten sezon.

0

@Eric_Abidal_22 dokładnie. Nikt inny nie jest tak głupi. Tak samo jak na wydanie 160 milionów za dzbandele, 55 za śledzia czy 140 za Coutinho...

0

@Kismeth Za Dembele w tamtym czasie nie jeden by dał 100 mln, tak samo za Coutinho.
Obaj przepłaceni, ale łatwo mówić po fakcie. Real tez nie zrobił zbyt dobrego interesu na Hazardzie za 120mln.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?