La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1021 Culés

5

Jest oficjalny komunikat. W tej kolejce mają mecz wtorkowy Chelsea - Benfica. Barcelonę pokażą w czwartej kolejce. W 3 kolejce będzie Arsenal - Atletico. Jednak to są mecze drugiego wyboru.


5

@mordini123 Jeśli Arsenal - Atletico to mecz drugorzędny, to proszę o jak największą ilość takich spotkań.

@HERORICH2 @Eklerek @Czajka90 @Kessie

0

@blakkudium Tego dnia jest kilka potencjalnych hitów. Może meczem pierwszego wyboru jest Bayer - PSG bo obrońca tytułu. Ważną informacją jest że Barcy nie będą ukrywać za wszelką cenę jak w 4 kolejce będzie.

2

@mordini123 Haha, wiedziałem że znowu C+ zrobi ich luźno. Frajerzy z Telewizji Polskiej w likwidacji.

@blakkudium TVP się cieszy, że ma takiego "fana". Dadzą jeden "ciekawszy" mecz ale i tak dużo słabszy niż w pozostałych kolejkach i już uradowani. Dramat.

PS Oczywiście cieszy mnie Barca w TVP nawet z Bruggią (i tak nic innego bym nie oglądał) ale jak zwykle pokazują mecz teoretycznie jeden ze słabszych.
PSG czy Chelsea, a oni "wybierają" Belgów.

1

@blakkudium dobrze, że mnie tu oznaczyles teraz wiem kogo zbanować jeśli lekko złamie regulamin

1

@Stinger_ Są trochę lepsze warunki ale i tak nieopłacalne. Z 3 kolejką zaskoczyli bo dla mnie to jest najlepszy mecz tego dnia. Ciekawe czy dzień mogą sobie wybrać czy Canal+ im narzuca.

0

@Stinger_ Z dwojga złego, lepiej dać Arsenal z Atletico niż np. USG z Interem (bo Zielu), Bayer z PSG, Eintracht z Live czy inny zerojedynkowy mecz.

Sam oglądam na C+, ale dla niedzielnego kibica, który nie chce/nie może wykupić sobie pakietu C+, to bardzo fajny mecz akurat.

1

@mordini123 Pytanie tylko na ile to zaskoczenie w 3 kolejce to serio zaskoczenie czy po prostu ten mecz puszczą żeby później w następnych kolejkach nie dać lepszych spotkań. Obawiam się, że to drugie.
Oglądać Atletico i ich autobus, no nie wiem jak można się tym cieszyć.

Raczej Canal plus im narzuca bo wątpię żeby dali im jakiś wybór. Dla mnie może poza minimalną poprawą (Barca) nie ma tutaj żadnych lepszych warunków. Takie mecze jak Arsenal - Atletico to i rok temu były, przy 2-3 hitach nic dziwnego, że jakoś pokażą w TVP.

0

@blakkudium "Z dwojga złego" - no właśnie. A miały być lepsze warunki, a nie z dwojga złego. Nie wiem ile zapłacili ale podejrzewam, że Canal Plus ładnie ich zrobiło po raz drugi, a oni się cieszą.
Przyjdzie 1/4 czy 1/2 i znów zabronią pokazać lepszy mecz. Nie wiem serio z czego się tu cieszyć.

0

@Stinger_ Chyba to jest mecz drugiego wyboru spośród wszystkich meczów a nie danego dnia. Jeśli to prawda to byłby dużo lepszy deal niż był w zeszłym sezonie. Czyli w praktyce często może być hit dnia ale nie najlepszy mecz w kolejce.
"W ramach umowy, TVP zapewniła sobie prawo drugiego wyboru spośród meczów wtorkowych i środowych."

0

@mordini123 Czyli hit całej kolejki i tak przepadnie. To już bym wolał konkretny dzień np. środa i jeśli jest hit to TVP pokazuje, jeśli nie bo jest we wtorek to mówi się trudno. Niby lepiej ale dalej najlepsze mecze w Canal Plus.

Dla mnie szału nie ma bo kiedy przyjdzie faza pucharowa, a konkretniej 1/4 i 1/2 to znów będzie jak w poprzednim sezonie czyli dramat.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?