La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1521 Culés

3

Widzę, że jednak ta prohibicja ma być częściowo na razie w niektórych dzielnicach Warszawy i w ogóle taka myśl mnie naszła, że aktualnie największym przeciwnikiem KO jest KO XD

Dla mnie pomysł prohibicji jest dobry, ale oczywiście nie mogli go wprowadzić bez problemu, powiedzieć, że to ograniczy interwencję policji itd. Tylko musieli odwalać jakieś rzeczy pokroju blokowanie posiedzenia rady miasta, teraz wielu osobom będzie się to właśnie z tym kojarzyło.

Następny przykład - tvp, ogólnie gdzieś tam śledzę prawicowe media/dziennikarzy/wyborców i jest tam jedna osoba, która kompletnie rujnuje wizerunek tej telewizji - Wysocka-Schnepf. Do innych dziennikarzy nie widziałem aż takich przypierdolek jak do niej.

To samo jakieś dziwne akcje z pozowaniem z workiem ziemniaków.

2

@Konradowskyy PO oderwała się od rzeczywistości po drugich wygranych wyborach w 2011 roku. Wtedy zaczęli być problemem dla siebie.

Z resztą partie, które mają swoich wiernych akolitów wcześniej, czy później zawsze zaczynają się gubić. Tak było z PO, tak było z Pisem, tak jest z Konfą, a ta nawet rządzić nie zdążyła.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?