- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 949 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 949 Culés
7
Jednego remisu zabrakło do 12 pozycji. Dopiero to początek walki i walczmy dalej o punkty.
1
@mordini123 W 2 kolejce Legia będzie miała trudniejszego rywala bo Szachtar Kraków(Donieck)+w tym samym tygodniu będą mieli pojedynek z Lechem.Mam obawy o powtórkę jak z tymi Turkami.Jagiellonia i Raków będą mieli kłopoty.Lech-obowiązkowe zwycięstwo.
1
@mordini123 Szkoda, że Legia zlekceważyła bo 2 kolejka będzie trudniejsza.
Same wyjazdy - Jaga do Francji na mecz ze Strasbourgiem, Raków do Czech na mecz z Sigmą, a Legia do Krakowa na mecz z Szachtarem (3 dni później mają Lecha w lidze).
Tylko Lech będzie miał rywala z niższej półki.
1
@mordini123 nawet nie zwycięstwa a remisu xD
1
@Stinger_ Szkoda tych punktów. Oby ostatecznie nie brakło pozycji wyżej. Te 3 zwycięstwa to i tak był minimum bo z tyłu głowy był scenariusz że Lech traci punkty.
1
@mordini123 A nawet remisu ;d
1
@malypuzon @adi7adi8 Faktycznie, źle policzyłem. Byłoby 0,012 punków zapasu.
0
@mordini123 Niby tak ale jednak Legia grała u siebie, a w tej sytuacji po prostu nie powinni odpuścić meczu.
Poza tym w poprzednim sezonie zabrakło bodajże jednego zwycięstwa z małym hakiem by skończyć sezon na 14 miejscu w rankingu, teraz żeby się nie okazało, że na koniec sezonu zabraknie właśnie tej jednej wygranej lub jednego remisu.
Mimo wszystko historyczna kolejka, a mogłaby być jeszcze bardziej historyczna. 4 zwycięstwa to byłoby coś świetnego.
1
@mordini123 Dokładnie 0.037 ;)
2
@Stinger_ I rywal czysto teoretycznie z niżej notowanych, czyli z 5 koszyka. Może Legia wygra mecz z drużyną, w którym nie będzie faworytem i wyrówna straty ale szkoda dzisiejszej straty. W tej tabeli z dodatkowymi slotami bylibyśmy cały czas 2 jakby Legia wygrała ale ta tabelka to tylko ciekawostka bo by musiał wydarzyć niewyobrażalny cud aby mogli coś w tej kwestii zdziałać. Chyba by wszystkie 4 drużyny musiałyby być co najmniej w ćwierćfinale lub w półfinale aby to miał sens patrzeć na tą tabelkę.