La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 930 Culés

0

Czytam , że wiele osób by chciało zmiany taktyki , żebysmy nie grali tak wysoka obrona , otoz nie , w zeszłym sezonie to działało i w tym też będzie działać , wróci rafinia , fermin to pressing będzie lepszy i od razu gra lepsza , wróci yamal który będzie śmigał na boku , balde wróci do formy i będziemy znowu zachwycać . Spokojniej trochę mamy dopiero październik , nikt nigdy nic nie wygrał w październiku ani nikt nic nie przegrał . Przypomnijcie sobie rok temu początki , łomot z monaco w gampera , później w lidze mistrzów porażka również z monaco dwa tygodnie później porażka z odasuna 4:2 :D w tej drużynie jest tyle jakości , że będzie to działać , , flick już to ogarnie

3

@Patinka353 tylko wysoka linia obrony nie działa już od wiosny tamtego roku, nawet taktyczny impotent jako trener przeciwnika już potrafi rozczytać i zagrać na to co my gramy , my ciągle tracimy takie same bramki xd

0

@Seledynowy nie działa od wiosny a zdobyliśmy wszystko oprócz ligi mistrzów xd

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?