La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1143 Culés

2

Przecieram oczy i nie wierzę. Obaj kierowcy cały sezon narzekają na auto, Leclerc nie ma już cierpliwości, a co robią w Scuderii? Zamiast wziąć się do roboty, narzekają i płaczą, że facet, który utrzymuje ten projekt w ogóle na jakimś poziomie miał czelność coś skrytykować. To nie jest Ferrari jakie każdy zna. To jest karykatura i ołtarzyk dla bylejakości. Charles powinien szybko stamtąd uciekać, Lewis również.

1

@BorzyKrzys To nie jest Ferrari jakie każdy zna. To jest karykatura i ołtarzyk dla bylejakości.
Powtarza fan Ferrari od 18 lat

0

@Eklerek @BorzyKrzys przyszły sezon wiele powie - czy Ferrari ogarnie silnik na poziomie

Jeśli tak, to wszystko stoi otworem

0

@BorzyKrzys zobaczymy w przyszłym roku, na razie plotki sugerują, że Ferrari ma kłopoty z silnikiem a Mercedes zrobi najlepszy. Wtedy dopiero Lewis pożałuje odejścia z Mercedesa

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?