La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1351 Culés

1

Var nie jest idealny ale jednak teraz mecze wyglądają trochę inaczej.


Teraz wiele by nie przeszło

1

@urbipl jedyny plus varu to to że większość spalonych jest prawidłowo wyłapywana.

W dalszym ciągu real dostaje karne z kapelusza i ma immunitet na faulowanie

0

@Dankho94isback Zawsze będę takie dyskusje ale zawodnicy już inaczej podchodzą do ewidentnych wymuszeń czy innych zagrań które można teraz zweryfikować,to jest na plus .

0

@urbipl no to zwróć uwagę na "faul" mourino na vinim w ostatniej kolejce. vini położył się po tym jak został dotknięty.

bodaj z atletico mbappe zrobił takiego nura że aż memy z tej sytuacji powstały.

W poprzednim / 2 klasyki temu mbappe symulował w polu karnym pomimo tego że De Jong go nie dotknął - na szczęście był spalony

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?