- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1143 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1143 Culés
0
Polecam Wywiad u Kuby Wojewódzkiego (nie przepadam za nim ale gość programu mówił ciekawie) i Kędzierskiego w Onet gdzie gościem był Bartosiak. Bardzo ciekawie omawiany jest temat naszych elit (zarówno aktualnego rządu i Prezydenta) gdzie pokazuje jak fatalną politykę prowadzimy jeśli chodzi o bezpieczeństwo w związku z wojną. Również poruszamy jest temat dlaczego podbijanie nastrojów przeciw Ukraińcom jest aktualnie przeciw naszej racji Stanu i jak powinniśmy korzystać na tym sojuszu biorąc pod uwagę jak beznadziejnie mamy wojsko pod każdym względem (od uzbrojenia do przeszkolenia i struktur)
0
@AlwaysBlaugrana Bartosiak ten od plagiatu?
0
@Criss18Barca Tak to ten. Ale z tego co wiem, tytułu mu ostatecznie nie odebrali.
0
@AlwaysBlaugrana skoro nie odebrali to plagiatu nie było ?
0
@mmaciass nie wiem. Z tego co czytałem zarzucono mu że w swojej pracy umieścił zbyt duży fragment raportu. Co nie zmienia faktu że już w pracy doktorskiej przewidział nadchodzący konflikt Chin z Amerykanami
0
@AlwaysBlaugrana nie no mi chodzi o logikę, znam sprawę. Wiem jakie były zarzuty, jednak na logikę, skoro nie odebrano mu tytułu to znaczy że plagiat nie miał miejsca, no nie może być inaczej. Jeśli by rzeczywiście splagiatował to by mu tytuł odebrali, czyż nie [?]
Zasadniczo jest cieńka granica między parafrazą a plagiatem ;) Jacek wyraźnie tam zaznaczył że ów rozdział jest na podstawie raportu (nazwy nie pamiętam). Ja nie widzę tutaj nic szczególnie kontrowersyjnego.
1
@mmaciass też mi się więc tak wydaje. Środowisko akademickie jest ogólne pełne wrednych ludzi, którzy chętnie komuś zrobią na złość.