La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1452 Culés

0

Bawią mnie te protesty przed meczami
My mamy tam grać, nam pasuje, lecimy, zarabiamy kasę, villareal tak samo
A prawda jest taka że protestują wszystkie inne nic nie znaczące kluby, które nigdy takiej oferty nie dostaną (jakby dostali to tylko w meczu z nami, i by ją zaakceptowali z uśmiechem), no i madrytczoki, których boli że to nie oni dostają takie mecze, bo generalnie dużo osób zaczyna w końcu widzieć jak skorumpowany i żałosny to jest klub i nie chce tego oglądać nikt poza jakimiś fanatykami (Kamil Gała to wśród nich alfa i Omega)
No cóż, niech se protestują, poczekamy te 20 sekund (xD) przed meczem (xDD). A potem polecimy zarobić kaskę, a oni będą dalej płakać, że są zbyt malutcy na takie wydarzenia i nikogo poza ich miastami niespecjalnie interesują xD

1

@Robert_Kubica

Nie dla meczów ligowych w innych krajach, które sobie to kupią.

Tyle

0

@Frimpong no dobra, to powiedz czemu nie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?