- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 879 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 879 Culés
0
He won`t be back.
23 października 2019 roku rozpoczęto emisję ostatniego (dobrego) Terminatora: Mroczne przeznaczenie. Był to także zarazem ostatni Terminator, na który (ze względu na wiek, ale też inne kwestie) zgodziły się największe ikony tej serii, czyli Arnold "Cyberdyne Systems Model 101, Series T-800" i Linda "Sarah Connor" Hammilton. Była to przedpremierowa emisja, bo ta właściwa zaczęła się 1 listopada 2019.
Jak wiadomo dwie pierwsze odsłony były dziełem James`a "Jimmy/Jimbo" Camerona, który w 2019 roku odzyskał prawa do serii, i w tym filmie został producentem co odbiło się na jakości (w pozytywnym słowa znaczeniu).
Mroczne przeznaczenie było trzecim podejściem do tworzenia nowej trylogii w tym universum.
1. Salvation - przez to, że był to zupełnie nowy Terminator odbiegający od poprzednich, ale również przez tragiczną role Markusa nowa trylogia nie wypaliła (a szkoda, bo to nie jest aż tak zły Terminator jakim go rysują, tutaj przynajmniej pare rzeczy miało sens).
2. Terminator Genisys - miał być rebootem serii. Poza pierwszą sceną w filmie nie wyszło nic. Film nie bez powodu nazywany Genysyf. Tragiczna rola Sary i Kyle`a pogrzebała ten film na dzień dobry (nawet jakby wyszli z grobu, to za rogiem czekał mega spoilerowy plakat, który zdradzał fabułe od razu, a w kolejce czeka jeszcze taki bałagan w fabule i dziury w logice że głowa mała).
3. Mroczne przeznaczenie - zdecydowanie najlepszy z tych trzech filmów, najlepiej przyjęty przez widzów (pomimo wielkiego twistu na początku) i zdecydowanie najgorszy pod względem finansowym z tych trzech nieudanych prób. Głównie przez to nowa trylogia tutaj nie powstanie.
W ostatnich miesiącach pojawiły się informację, że Jimmy Cameron piszę scenariusz do kolejnego Terminatora, ale nie ma on klarownego pomysłu co w nim może się wydarzyć. Według mnie powinni stworzyć ostatniego Terminatora i wybłagać Lindę i Arnolda o udział w filmie, gdzie to oni lecą w przyszłość i rozprawiają się ze Skynetem/Legionem i w ten sposób fajną klamrą zakończyć to universum.
0
@Szklaner Sarah Connor mogłaby w końcu zakończyć te uniwersum jakiś boomem na koniec.
0
@FcPortoFan1999 chciała, ale ją powstrzymali i tak wylądowała w Pescadero. :)
0
@Szklaner To niech jej już nie powstrzymają i zrobią Hasta la vista Baby-tej serii.