La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 936 Culés

7

Tak na chłodno po meczu powiem wam, że nawet jakoś mocno mnie ta porażka nie zabolała. Fakt że człowiek chce żeby Barca zawsze wygrywała i szczególnie z Realem, ale tu liczyłem się z opcją przegranej. Mamy obecnie fatalną formę i kluczowe braki kadrowe, a Real i tak nie zaznaczył tu znacząco swojej wyższości. Grali lepiej, ale 2-1 z przetrzebioną Barcą i to po wątpliwej bramce która dała im wygraną nie wygląda jakoś spektakularnie. Tym bardziej że mieli prawie cały skład dostępny i zrobili w lato duże wzmocnienia. Najbardziej chyba boli brak Raphinha. Ta jego absencja pokazuje jak ważnym on jest dla funkcjonowania drużyny ogniwem. Lewy tak samo. Może nie jest już pierwszej młodości, ale potrafi się odnaleźć w polu karnym przeciwnika jak mało kto, a tego wczoraj brakowało.
Ogólnie trzeba być optymistą bo sezon jeszcze długi. Dobrze że problemy są teraz a nie w końcowej części sezonu, bo jest czas żeby nad nimi popracować.
Tak na koniec, bo się zaczynam rozpisywać xD
Real Madryt to obrzydliwy klub i pokazali wczoraj że tak jak nie potrafią z klasą przegrywać, to za to nie potrafią też z klasą wygrywać xD
VeB!!!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?