- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1739 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
99 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1739 Culés
6
Komentarz usunięty
0
@gumaz Tylko 500 zł mandatu? To nie trzeba mieć nawet jakiejś super skuteczności i można ładnie zarobić.
Komentarz usunięty
1
@KamQiX wielokrotna kradzież, to przestępstwo już. Jednorazowa - wykroczenie
0
@michal26 gdyby się zasłonił, to by dopiero afera wybuchła.
Dobra, dziś wywalamy Berka, wczoraj Brauna, przedwczoraj Korwina. Kto następny?
0
@michal26 Ajjj, no to nie wypali.
0
@Safrani Niestety Berkowicz chyba nie wyleci. Przynajmniej tak wynika z Twitta Mentzena...witam i masakra.
W Konfie paru by się znalazło, których bym chętnie pożegnał, bo nie grzeszą inteligencją. Ot chociażby Wawer...
0
@michal26 oczywiście, że nie, bo Konfa nie różni się od innych polskich partii politycznych. Wbrew temu, co niektórzy z Was próbują ludziom wciskać. Polityk może wszystko, dopóki nie uderza bezpośrednio w mateczkę partię. A gadka szmatka Mentzena w obronie Berkowitza niczym się nomen omen nie różni od gadek Kaczyńskiego o swoich politykach. Inne słowa, ta sama treść. I nawet próby rozmnazania odpowiedzialności. Tu było ale mandat przyjął, a Kaczki w sprawie Mejzy, ale się przyznał. Kur zapiał, medale im jeszcze dać.
Nie Panowie @mmaciass @ferdas_rawa @Roobo i inni. Konfa różni się od pisu, peo, peeselu, czy lewicy tylko rymy, że ma bardzo krótką kołdrę i brak jakichkolwiek fachowych kadr. Reszta jest taka sama.
1
@Safrani ogólnie śmieszna sytuacja z tą patelnią, ciekawe czy ma jakieś skłonności kleptomańskie :) no mi się to raczej nie zdarza. Tam są kasy samoobsługowe w IKEA tak? Bo dawno nie byłem.
Co do drugiej częsci zasadniczo się zgadzam ale ja bym to ujął tak. Pion ekspercki w Polsce będzie mniej więcej tam gdzie władza zawsze, także nie szedłbym w tym kierunku że partia nie ma, bo partia będzie mieć z automatu jak dojdzie do władzy. Oczywiście część to będą sztucznie wykreowani eksperci - wiadomo, ale równie sporo będzie faktycznie ogarniętych gości którzy dla własnych korzyści dołaczyli do systemu. Bo przecież jak to się odbywa w momencie gdy nie funkcjonuje w danym kraju demokracja? Przeciez wtedy dopiero nie ma struktur i kołdra jest krótka bo aż jednoosobowa. Tu będzie podobnie, jest kilku liderów, dajmy dwóch, trzech i jeśli ludzie zaufają im na tyle by doszli do władzy do sektor ekspercki będzie po prostu współpracował - tyle.
1
@mmaciass pis pokazał, że eksperci wcale do władzy nie ciągną. Z resztą sami politycy tej partii to przyznali.
Wiesz, mi chodzi o prawdziwych ekspertów, a nie kreowanych, bo to jest tak naprawdę ważne.
P. S. Pani profesor, która sobie tak mądrze prawiła u Rymanowskiego została osmieszona na kliku uniwersytetach medycznych w tym kraju. Inni profesorowie nie zostawili suchej nitki na jej wypowiedziach.
1
@Safrani no widziałem szereg kontrowersji z tą kobietą, ale nie mam czasu się tak zgłebić. Smalczyku czy mięska i tak sobie nie odmówie a i oliwy lubię sobie wypić :) wszystkiego w zdrowych proporcjach