La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1514 Culés

0

Mam pytanie. Mam zajęte konto przez komornika i jestem w biku( chwilowo trudna sytuacja finansowa z powodu choroby bliskiej osoby, ale to nie o to chodzi) a chcę wziąć telewizję z Cyfry Plus to czy oni tam sprawdzają czy konto jest obciążone i czy w takim wypadku zaakceptują umowę, orientuje się ktoś może?

konto usunięte

0

@Zelazny_Mike Tak sprawdzają

0

@Zelazny_Mike
Ale w wersji online, możesz C+ wziąć bez problemu.
Odnosząc się do komentarza wyżej, to mój brat jest w podobnej sytuacji jak Ty i wziął C+ normalnie.
Ostatnio wziął nawet neta z Netii.
Szczegółów nie znam.

0

@norbi77 no właśnie przez internet z ich strony i tam we wniosku nie ma nic o jakiś wydrukach z konta itp.

0

@norbi77 tylko trzeba podać dane osobowe, adres

0

@Zelazny_Mike
Mój brachol był zaskoczony, że w punkcie nie miał problemów z wzięciem C+ (satelitarnej).
Jutro go dopytam i Ci napiszę.

1

@norbi77 ok, dzięki.

0

@adamek20151 od kiedy niby, zawierałem umowe z nimi chyba z 3 razy i nigdy nie sprawdzali.

0

@Zelazny_Mike
Tak jak pisałem.
Mój brat od ponad 10 lat ma komornika i z długów nie wyjdzie do końca życia, ale brał C+ 3 lata temu i nie miał żadnych problemów. Tak samo z abonentem za telefon, a rok temu wziął Netię i też bezproblemowo.
Mówił tylko, że jakieś oświadczenie musiał podpisać, ale nie pamiętał o co chodziło. Ostatnio sami zadzwonili, żeby umowę przedłużyć.
Jeżeli masz stały dochód, to myślę, że weźmiesz Canal Plus bez komplikacji.
Chyba, że prawo się zmieniło, ale wątpię.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?