La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1605 Culés

0

Czyli Legia wybrała, że to oni dzisiaj będą frajerami spośród wszystkich naszych drużyn xD
1 kolejka - Legia.
2 kolejka - Lech.
3 kolejka - Legia.

Pytanie tylko czy na tym się skonczy...

0

@michal26 Na podsumowanie kolejki to bym poczekał. Lech równie dobrze wygrać w tej kolejce wyścig a równie dobrze zagrać najlepszy mecz z 4. Ale patrząc na obecną formę to bardziej prawdopodobna jest pierwsza opcja.

1

@mordini123 Mimo wszystko porażka z Rayo to raczej nie frajerstwo. Oczywiście dużo też zależy od ich rozmiarów i stylu no ale jednak, Rayo to półka wyżej.

0

@mordini123 ale co Lech może wygrać? Niezależnie od wyniku, frajerem nie będzie. Rayo murowanym faworytem. Tam 4:0 nie będzie zaskoczeniem.
Jaga by się musiała skompromitować, ale obaj wiemy, że tego nie zrobi.
Legia się frajerzy. Niech przychodzi ten Bjelica, bo zal patrzeć

1

@Stinger_ Jakby dostali 4 czy 5 to by wyszli na prowadzenie w tej kolejce. Oczywiście porażka 2 a nawet 3 bramkami frajerstwem by nie było. A nawet nie wiem czy można było to nazwać frajerstwem a prędzej kompromitacją.

0

@michal26 Może źle ubrałem słowa. Jedynie bardzo duży progrom można nazwać kompromitacją.

0

@mordini123 no 6:0 byłby kompromitacją. To racja. No, ale ani Rayo aż tak dobre nie jest, ani Lech aż tak słaby..chyba

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?