La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1229 Culés

3

Witam, dzisiaj zajmiemy się tematem lodów mochi od firmy soti natural.
Cena za jedno takie opakowanie to 10 złotych polskich.

Lody mango mochi dosyć orzeźwiającego, ale bez szału, po prostu niezłe. Cena za wysoka jak za tą ilość. Można kupić okazjonalnie na kaca, ale w tej cenie mamy lepsze opcje na rynku.

Jeśli chodzi o malinę tutaj sytuacja się powtarza, przyzwoita opcja, to jak smak wybierzemy zależy od indywidualnych preferencji.

Ocena smaku 6,5/10 w obu przypadkach
Ocena ceny 4/10

Podsumowując, można okazjonalnie wypróbować te opcje, jednak nie przywiąże się na pewno do ich smaku.

https://zapodaj.net/images/fd478e7b7b434.jpg

4

@Luciano99 Kuflowe Mocne polecasz do tego?

@Kessie

2

@Luciano99 Tak okazjonalnie są kozak. Smaczne to no tylko drogie...

2

@Luciano99 ja jadłem tylko te od Kłebonafide, ale ogólnie to wolę tradycyjne, nie te lodowe.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?