La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 952 Culés

2

No co bez środka pola na tak agresywna w pressingu i wybiegana drużynę jak Chelsea nie da się grać, dramatyczny mecz pomocników, potwierdza się też to że o ile w formie jest Fermin to on mało daje na tego typu przeciwnika co już nie pierwszy raz widać. Atak dramat - Ferran chyba najgorszy na boisku, Cucurella osamotnionego Yamala schował do kieszeni. Kounde meczem z Bilbao pokazał że był wypadkiem Przy pracy i już w kolejnym meczu wrócił do swojej "formy" . O Arajuo szkoda już gadać. Nic tu nie gralo, zero jakiekolwiek kolektywu, chęci czy walki jeden wielki chaos. Ogarnięty trener i barca flicka jest zjedzona taktycznie po raz kolejny, wszystkiego też na formę zawodników nie wolno zwalić. Najlepszym podsumowaniem jest to że ten mecz tak samo wyglądał czy graliśmy w 11 czy 10 nie miało znaczenia xd

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?