La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1100 Culés

1

Barcelonę czekają w Lidze Mistrzów jeszcze 3 mecze.

Eintracht Frankfurt i Kopenhaga u siebie, a także Slavia Praga na wyjeździe (pomiędzy w/w rywalami).

Wymagam tutaj 9 punktów. Oczywiście nie muszą to być łatwe mecze szczególnie ten z Eintrachtem ale, że mecz odbędzie się na Spotify Camp Nou, a Barca potrzebuje punktów to po prostu nie wyobrażam sobie braku zwycięstwa.

7+9=16 - wtedy realnie można myśleć o TOP 8 (choć dalej Barca będzie zależna od wyników innych spotkań). W innym przypadku najprawdopodobniej trzeba będzie grać rundę Play Off. Osobiście nie panikował bym z tego powodu - PSG rok temu dało sobie radę koncertowo ale jednak lepiej uniknąć tych meczów bo po pierwsze, większe zmęczenie, a po drugie Barca jednak nie ma tak szerokiego składu, a co za tym idzie przy jakiś kontuzjach znów będzie problem kim grać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?