La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 893 Culés

0

Trzeba też jasno powiedzieć, że my w Lidze Mistrzów jesteśmy ogólnie przeciętni i lubimy się błaźnić. Były sezony gdzie wygrywaliśmy i dominowaliśmy, ale wtedy był skład, który po prostu grał swoje. Były też sezony jak 07/08 gdzie zabrakło szczęścia, 09/10 gdzie zostaliśmy przekręceni, 11/12 gdzie byliśmy milion razy lepsi od Chelsea, ale zabrakło znowu szczęścia, 18/19 gdzie drużyna nie zdążyła metr przed kiblem i poza One Man Army Messim nikt wtedy nie grał, albo poprzedni sezon gdzie zabrakło doświadczenia i wyrachowania. Sezony jak 12/13, 16/17, 17/18, 19/20, 20/21, 21/22, 22/23, 23/24 to po prostu kompromitacje, których żaden inny klub nie robił. Oczywiście było to okraszone sytuacjami jak 12/13 gdzie drużyna była podłamana Tito Vilanową, ale pozostałe? Zawsze jakieś głupie kartki, głupie decyzje, brak przysłowiowych jajec, brak zaangażowania, podawanie często tylko do Messiego, żeby coś zrobił, brak pressingu i można tak wymieniać i wymieniać.
Sezon 15/16 i Liga Mistrzów to też nieporozumienie. Niestety, ale u nas dalej są zawodnicy, którzy nas wpieprzą na minę w decydującym momencie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?