La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1527 Culés

1

Czy jako kibice Barcelony przeszliście już grę?
Bo ja chyba tak, Liga Mistrzów już by mnie tak nie ucieszyła jak za Guardioli czy Enrique. Ta wisienka na torcie miał być mundial dla Messiego, ale i to się wydarzyło.
Jeśli chodzi o ten sport to brakuje tylko sukcesu reprezentacji, ale z tym będzie ciężko.

1

@Criss18Barca po tylu latach jednak trochę już suszy z braku kolejnego uszatego nawet jeśli ostatnie się pamięta dalej bardzo dobrze

0

@Criss18Barca Nie. Na pewno inaczej patrzeć na piłkę nożną jak dawniej za dzieciaka ale dalej jest to sport, który chętnie oglądam.

Czekam na Ligę Mistrzów dla Barcelony z niecierpliwością.

0

@Criss18Barca z liga mistrzów już się pogodziłem, w sensie z liczbą. Mega bym chciał dożyć przegonienie białasów w liczbue mistrzostw ligowych

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?