La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 755 Culés

7



Ronaldinho i Ronaldo to dwójka największych magików jaką dane mi było dotychczas oglądać.
Po cichu liczę, że Yamalowi może być najbliżej właśnie do Ronaldinho jak wejdzie w swój najlepszy wiek dla piłkarza. Oby takiego bardziej zdyscyplinowanego Ronaldinho ;)

0

@Gaucho czyli to Barca ustaliła sobie o której godzinie będzie grać mecz czy jak?

Dobra już wiem, to nie była wina Laliga tylko Sevilla nie zgodziła się na grę we wtorek bo w niedzielę poprzedzającą grali z Atletico i chcieli mieć więcej niż 48 godzin odpoczynku i liczyli na to, że w środę nie będzie już tych co pojechali na kadry. Więc Barca zaproponowała środę pięć minut po północy i Laliga na to przystała a Sevilla nie miała nic do gadania i tylko określiła to zachowanie słowem "blazenada"

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?