La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1811 Culés

5

Łomot na Inferno i Faze z Polakami w półfinale!


0

@Bzyczekk Będzie finał bo FaZe nigdy nie przegrało półfinału

W finale albo powracające do formy Vitality, albo najlepszy gracz CS2

Tak czy siak nawet jakby dostali 0-3 w tym finale to będzie to udany major

FaZeUP!

0

@Bzyczekk nieźle, Faze co było 0,4 sekundy od odpadnięcia w stage1 teraz jest w półfinale xd

@Barca_Big_Moment jak trafią na Furię to będzie im ciężko, zresztą Navi też potrafi w majory, taki real madryt csa

0

@ranger3120 Navi przez lata to były wieczne przegrywy, dochodzili do tych finałów a tam ciągłe porażki, wsm Faze przejęło trochę od nich pałeczkę w tej kwestii
@Barca_Big_Moment Widzę, że pewne nastawienie - albo Vitality albo drużyna Zywoo czyli Vitality. To mi się podoba, też jestem za Francuzami...

0

@ranger3120 Furia jest jak najbardziej do ogrania, często w playoff grają bardzo słabo szczególnie molodoy i Yekindar znikają gdy są potrzebni, a bez nich Furia traci cały potencjał

@Bzyczekk donk jest najlepszym graczem CS2 więc nie wiem skąd wytrzasnąłeś ZywOo, skoro nawet Monesy był lepszy od niego w zeszłym roku

Poza tym Spirit zawsze ogrywał FaZe w ważnych meczach (Katowice, Szanghaj) więc lepiej by było ich uniknąć w potencjalnym finale

Vitality przegrało kilka finałów, które powinno było wygrać, więc mimo wszystko większe szanse FaZe by miało na nich

1

@Barca_Big_Moment Zywoo jest lepszy, ponieważ nie samym ratingiem Cs żyje, a łatwiej nabija się go w drużynie, której gra jest skierowana pod Ciebie zamiast w takiej, która równo dzieli fragi, bo ma więcej jakościowych graczy, którzy nie odstają tak bardzo od swojej najjaśniej świecącej gwiazdy. Nie wiem skąd wytrzasnąłeś Monesy'ego, bo on akurat jest gorszy nie tylko wedle umiejętności ale także statystyk, które są później weryfikowane na tle takich Smoków, z których Zweih robi 2 ejsiki i otwiera tabelę przez Donkiem. Nie nazwałbym go nawet najlepszym snajperem ze swojego kraju, bo all day everyday wybrałbym Jame'a lub Shiro.

0

@Bzyczekk Monesy lepiej strzela z AWP, ale pozostałe części gry typu utility, pozycjonowanie, gamesense to oczywiście ZywOo przeważa

donk z kolei ma sufit możliwości przekraczający wszystkich innych i to jest fakt

Vitality to upgrade starego Astralis w wersji 2.0 nie wiem czy da się inaczej to opisać

Nawet Xyp9x mówił, że Vitality przewyższyło Astralis Prime bo dawniej nie było tak mocnej konkurencji w CS, a dziś TOP10 to same bardzo mocne drużyny.

Jame to świetny IGL, ale jako sniper Sh1ro zdecydowanie bardziej pewny ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?