- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1811 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
52 odpowiedzi
Arkon
5
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Lanosss
16
no i here we go, kierunek średni jednakhttps://x.com/FabrizioRomano/status/2071285448727462392
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1811 Culés
5
Łomot na Inferno i Faze z Polakami w półfinale!
0
@Bzyczekk Będzie finał bo FaZe nigdy nie przegrało półfinału
W finale albo powracające do formy Vitality, albo najlepszy gracz CS2
Tak czy siak nawet jakby dostali 0-3 w tym finale to będzie to udany major
FaZeUP!
0
@Bzyczekk nieźle, Faze co było 0,4 sekundy od odpadnięcia w stage1 teraz jest w półfinale xd
@Barca_Big_Moment jak trafią na Furię to będzie im ciężko, zresztą Navi też potrafi w majory, taki real madryt csa
0
@ranger3120 Navi przez lata to były wieczne przegrywy, dochodzili do tych finałów a tam ciągłe porażki, wsm Faze przejęło trochę od nich pałeczkę w tej kwestii
@Barca_Big_Moment Widzę, że pewne nastawienie - albo Vitality albo drużyna Zywoo czyli Vitality. To mi się podoba, też jestem za Francuzami...
0
@ranger3120 Furia jest jak najbardziej do ogrania, często w playoff grają bardzo słabo szczególnie molodoy i Yekindar znikają gdy są potrzebni, a bez nich Furia traci cały potencjał
@Bzyczekk donk jest najlepszym graczem CS2 więc nie wiem skąd wytrzasnąłeś ZywOo, skoro nawet Monesy był lepszy od niego w zeszłym roku
Poza tym Spirit zawsze ogrywał FaZe w ważnych meczach (Katowice, Szanghaj) więc lepiej by było ich uniknąć w potencjalnym finale
Vitality przegrało kilka finałów, które powinno było wygrać, więc mimo wszystko większe szanse FaZe by miało na nich
1
@Barca_Big_Moment Zywoo jest lepszy, ponieważ nie samym ratingiem Cs żyje, a łatwiej nabija się go w drużynie, której gra jest skierowana pod Ciebie zamiast w takiej, która równo dzieli fragi, bo ma więcej jakościowych graczy, którzy nie odstają tak bardzo od swojej najjaśniej świecącej gwiazdy. Nie wiem skąd wytrzasnąłeś Monesy'ego, bo on akurat jest gorszy nie tylko wedle umiejętności ale także statystyk, które są później weryfikowane na tle takich Smoków, z których Zweih robi 2 ejsiki i otwiera tabelę przez Donkiem. Nie nazwałbym go nawet najlepszym snajperem ze swojego kraju, bo all day everyday wybrałbym Jame'a lub Shiro.
0
@Bzyczekk Monesy lepiej strzela z AWP, ale pozostałe części gry typu utility, pozycjonowanie, gamesense to oczywiście ZywOo przeważa
donk z kolei ma sufit możliwości przekraczający wszystkich innych i to jest fakt
Vitality to upgrade starego Astralis w wersji 2.0 nie wiem czy da się inaczej to opisać
Nawet Xyp9x mówił, że Vitality przewyższyło Astralis Prime bo dawniej nie było tak mocnej konkurencji w CS, a dziś TOP10 to same bardzo mocne drużyny.
Jame to świetny IGL, ale jako sniper Sh1ro zdecydowanie bardziej pewny ;)