- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1738 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1738 Culés
3
Francuzi zdominowali ten rok jak Brazylijczycy 2016 i Duńczycy 2019. 4 Mistrzostwo Apexa, który śrubuje rekord najstarszego zwycięzcy Majora w historii - 32 lata 9 miesięcy i 22 dni.
0
@Bzyczekk szkoda FaZe
0
@Bzyczekk Fnatic w 2015 wygrało dwa majory ESL w Katowicach i Kolonii
Astralis w 2019 wygrało majora ESL w Kato i Starladdera w Berlinie
SK/Luminosity w 2016 wygrało w Atlancie i Kolonii
Szczerze mówiąc Xyp9x miał rację, że wyczyn Vitality jest najbardziej imponujący bo TOP10 nigdy nie było tak mocne jak w 2025
W czerwcu major w Kolonii czyli pewnie Brazole wygrają, choć różnie może być jak Falcons wykupi donka albo drugie kasyno BC Game zrobi jakiś skład za miliard
@dzefrej234 Szkoda? Byli w finale majora, a mogli odpaść po trzech meczach gdyby gość rzucił flash'a i smoke'a na pake
0
@Barca_Big_Moment Tylko że 2015 był ostatnim rokiem, w którym organizowano 3 Majory i ten ostatni wygrało Envyus. Swoją drogą było to 1 Mistrzostwo Apexa, który teraz, po 10 latach, zgarnął swoje 4-te. Fenomen, nawet jeśli te ostatnie zdobywał z pozycji Kapitana, to i tak jest to niespotykane, aby po dekadzie zmagań dalej podnosić trofea Majorów, gdzie większość graczy osiąga swój peak na rok - góra 3, po których już nigdy nie wraca na poziom pozwalający na bezpośrednie konkurowanie o wygrywanie najważniejszych lanów. Jedynie Dupreeh potrafił zgarnąć swoje ostatnie, 5-te Mistrzostwo 6 lat po 1-szym i to właśnie zwyciężając z Apexem pierwszy tytuł dla Vitality.
Lekka skromność przemawia przez Xyp3xa, ponieważ jego Astralis zdobywało Majora o 1 raz z rzędu więcej i dopiero Chińczyk pożerający nietoperza w Wuhan zatrzymał ich zwycięski ciąg.
0
@Bzyczekk Może skromność, ale wcześniej nie było takich mocnych drużyn w topce jak teraz i o to właśnie mu chodziło
VP SK i Fnatic były już mocno washed dlatego Astralis mogło sobie zgarniać wszystkie najważniejsze turnieje bo jedynie NaVi i FaZe były w jakimś stopniu groźne choć obie drużyny dopiero rozkwitły po Covidzie
Ten major miał być w marcu 2020 a w lutym podczas IEM Kato NaVi rozjechało Astralis tracąc trzy rundy na dwóch mapach, nie wiem czy byliby w stanie ich pokonać bo S1mple wtedy wszedł w swój prime a Elec B1t i Perfecto grali jak szefy
NaVi 2021 w zasadzie przebija Astralis 2018 pod względem taktycznym, jakości drużyny i czystego talentu
FaZe 2022 też by mogli ograć Astralis z tamtych czasów prime, a Vitality to final boss
1
@Barca_Big_Moment Blask starych Mistrzów przeminął, bo Virtusi przechodzili wymianę pokoleniową z Polaków na Rosjan, a SKG kompletnie wycofało się z Counter Strike'a, jednak nie było tak, że na scenie nie pojawiali się nowi silni rywale. Do Csa wchodziło właśnie Vitality z młodym Zywoo, Finowie z Ence zagrali turniej życia na górnośląskim Majorze, wciąż bardzo dobrzy byli jeszcze Amerykanie , a przecież wśród najlepszych organizacji były także Faze, Mouse i Navi. Chociaż to akurat prawda, że Final 8 w Budapeszcie było wyjątkowo silnie opakowane i poza Falcons nie dostała się tam żadna słabsza od reszty drużyna.
Prime starego składu Navi szybko zgasł, kiedy nadeszła aktualizacja do 2-ki, a Simple nie odnalazł się w realiach nowego Csa. Właściwie tylko Bitowi pozostała świetlana przyszłość na profesjonalnej scenie Csa, ewentualnie Sasha wyrzeźbi coś jeszcze ze swojej legendy, natomiast resztę czeka smutne dogorywanie do końca kariery.