La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1556 Culés

1

Ciekawy jestem opinii kibiców Arsenalu. Załóżmy, że Artecie nie uda się wygrać mistrzostwa i ostatecznie City zgarnie tytuł oraz ligi mistrzów też nie wygra. Arteta dalej ma pełne zaufanie i powinien kontynuować ten projekt czy wolelibyście zmianę? Czy po takim czasie i takiej kasie wydanej jakiś duży tytuł to obowiązek? Może nadal jeśli będzie tylko „rywalizował” do końca to brak tytułu jest akceptowalny? Ciężki trener do oceny bo widać dużo dobrych cech i rozwój tej drużyny przez lata oraz dużą konsekwencja taktyczna i pewna stabilność formy(rzadko Arsenal miewa naprawdę fatalne występy), a z drugiej strony to już 6 lat i topka w lidze pod względem wydanej kasy netto za ten okres.

@Kessie @Eklerek @Czajka90 i kto tam jeszcze kibicował Kanonierom

0

@ViscaelBarca2007 jeżeli nie wygra w tym sezonie ligi to powinen zwyczajnie polecieć.

1

@ViscaelBarca2007 Cóż, jeśli nie będzie żadnego trofeum, to już chyba czas na zmiany. Arteta latem dostał wszystko, co chciał.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?